office.infoblog.cz

Sledujete, jak je to s výší nájmu kanceláře v Praze?

Publikováno 23.10.2015 v 09:31 v kategorii Kancelář, přečteno: 38x

Každý správný podnikatel má mít dobrou kancelář, která doplní jeho image. Ač se to může zdát jako absurdní záminka, i adresa vaší kanceláře může vyvolat ve vašich potenciálních klientech důvod se k vám vracet. Nájem kanceláře se odvíjí od lokality, kterou zvolíte. Velmi často se ale vyplácí investovat částku větší. Protože se vám peníze vrátí v podobě vyšších zisků.

Důvody pro změnu sídla mohou být různé
Kanceláře
Málo místa, špatné vztahy na pracovišti nebo s majitelem, dlouhá cesta do práce. Důvody mohou být opravdu všelijaké. Nový pronájem kanceláře ale velmi často řeší jinak bezvýchodné situace.

Můžete si tak zvýšit vlastní prestiž, získat nové klienty, nebo tak vyřešit stísněný prostor. Velmi atraktivní a žádané kanceláře najdete především v centru města.

Jejich poloha je totiž strategická hned z několika hledisek. Vše v blízkosti, atraktivní okolí a služby co by kamenem dohodil.

Mít kancelář v centru města se opravdu vyplatí

Pokud budete uvažovat poměr cena vs. kvalita, měla by rozhodně vyhrát kvalita. Ať už vezmete v úvahu daný prostor, který by měl být dostatečně velký i do budoucna. Počítejte s kanceláří, zázemím, kuchyňkou, recepcí apod.

Když pracovat, tak na úrovni a hlavně pohodlně. Měli byste mít i vyhrazený prostor pro návštěvy. Pronájem kanceláře Praha vám v hlavní řadě musí prospět. Neřešte kompromisy, nesnižujte nároky. Zvlášť i vzhledem k tomu, že je nájem tak vysoký.

Najít správné místo chce čas a trpělivost

Najít správné místo k podnikání chce čas. Je to delší proces, který je nutný doladit vašimi požadavky a kritérii, podle kterých máte hledat.

Realitní kanceláře vám ale mohou drahocenný čas ušetřit a zařídí vše za vás. Na vás už je potom jen zvolit tu pravou a přestěhovat si věci.

Makléři se mezi nemovitostmi pohybují neustále, ví o nových a aktuálních nabídkách a mohou být velmi užiteční při jednání s majiteli objektů. To samé, co se týče zápisu na katastru, převodu práv apod. Vyplatí se.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?