office.infoblog.cz

Pořídili jste si nové bydlení a vybíráte poštovní schránku?

Publikováno 01.12.2017 v 13:42 v kategorii Kancelář, přečteno: 21x

To nejhorší máte za sebou. Našli jste si dokonalé bydlení a teď už jen ladíte detaily. Co poštovní schránka? Už jste přemýšleli nad tím, do čeho vám bude pošťák házet poštu? Na výběr máte ze všech možných materiálů, tvarů i barev. Měli byste vzít také v úvahu také místo, kam ji chcete instalovat. Poštovní schránku si ale můžete i vyrobit sami. Můžete tím ukázat váš vztah k novému bydlení. Tak o tom uvažujte.

Jak se správně rozhodnout?
DůmNež se rozhodnete koupit schránku, zapřemýšlejte nad rozměry na základě velikosti zásilek, které by vám mohly chodit. 

Správně zvolte i materiál. Pokud budete schránku instalovat ven, bude vystavována všem přírodním živlům, takže by měla být z odolného materiálu.Pro takovou situaci jsou nejlepší nerezové schránky, které nápor počasí vydrží. To samé byste měli zvážit u propustnosti. 

Když bude pršet, vaše pošta by neměla být mokrá. Pronájem bytu Praha to má trochu jinak, tam si schránku vyberete jen těžko. Leda byste si svou schránku instalovali na vlastní dveře.

Jaký materiál máte na výběr?

Kromě nerezových schránek si můžete vybírat z mnoha dalších materiálů a barev. Velmi oblíbené jsou např. keramické schránky. Jsou vkusné, originální a můžete si ji vyrobit i sami.

Jinak se dají sehnat v různých internetových obchodech s ručně vyráběnými produkty. Některé developerské projekty mívají schránky venku, některé uvnitř domů.

Tam zase velmi dobře působí kov v kombinaci se dřevem. I to však může působit zajímavě designově. Dojem může udělat i celokovová schránka nebo plech. Jde o minimalistické řešení.

Existuje správná velikost?

Zaměřte se především na účel schránky. Velké schránky totiž svádějí k tomu, aby vám tam nastrkali všechny letáky a reklamy, které se vyskytují.

Pokud ale máte kromě pošty objednaný i denní tisk a časopisy, pak se větší schránka určitě vyplatí. Myslete také na její zabezpečení. Online realitní rádce vám ukáže typy a příklady schránek, které vás mohou inspirovat.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?