office.infoblog.cz

Jak si pronajmout kancelář v Praze?

Publikováno 26.04.2016 v 10:55 v kategorii Kancelář, přečteno: 31x

Vybudovat si dobrou a stabilní firmu, která má jméno, chvíli to trvá. K tomu, abyste získali respekt a renomé, je nutné mít image. A tu dotváří vaše kancelář. Je to místo, kde se setkáváte nejen s kolegy, ale i s klienty. Pokud tedy právě hledáte nové prostory pro vaši kancelář, vezměte to v úvahu. Lokalita je první věcí, které si klient všimne, když mu dáte svou vizitku. Můžete tak udělat skvělý první dojem.

Jak na to?
Kanceláře v PrazeNajít správné prostory k pronájmu může chvíli trvat. 

Nečekejte tedy, že novou kancelář najdete během týdne. Může to trvat i měsíce. 

Pronájem kanceláří Praha je k nalezení jak na okraji města, kde rostou větší kancelářské prostory, tak v centru města. 

Právě centrum města je atraktivnější jak pro podnikatele, tak pro klienty. Strategicky umístěná kancelář má totiž své nesporné výhody. Všude to máte blízko. V dosahu máte městskou dopravu i sociální služby. A dobrá adresa prostě a jednoduše dobře působí.

Od koho si prostor pronajmout?

Kanceláře v Praze jsou pronajímány jak velkými developerskými společnostmi, tak soukromníky. Záleží na samotném prostoru. Soukromý majitel často pronajímá prostor, který byl dříve určen k bydlení. Musíte tak počítat s tím, že vaše kancelář nebude přímo typická, jak byste čekali. 

Mohou ale působit lidsky, a pokud majitel dovolí úpravy, přizpůsobíte si prostor svým potřebám. Navíc si můžete nastavit podmínky, které budou vyhovovat oběma stranám. Větší kancelářské komplexy mají též něco do sebe. Na druhou stranu působí stroze a často se nevyhnete open space.

Koupě nebo pronájem?

Koupě kanceláře se vyplatí, pokud najdete místo, odkud se už nebudete stěhovat, a počet zaměstnanců se nebude rozrůstat. Pokud jste perspektivní a rozvíjející se firma, pak oceníte rychlost pronájmu. 

A nejen to, výpověď a stěhování se do nového nepředstavuje tak velký administrativní ani právní problém. Měli byste si také spočítat výdaje, které vás bude pronájem kanceláře i koupě stát. Důležitým faktorem je lokalita, která udává cenu.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?